Services

Are you looking for a service? Don't worry, we covered you!

Ние ви нудиме

Удобности

  • клима уред
  • пешкири за капење
  • заедничка бања и тоалет на кат
  • Wi-Fi
  • кревет за едно лице
  • соба за непушачи
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>